Reference rodičů

Monika Svánovská

Dcera Lucka přešla do školky kvůli oční vadě. Téměř okamžitě si paní učitelky a paní sestřičku zamilovala. Do školky se každý den těšila, chtěla tam být první a poslední odcházet. Byla nadšená. Každý den měla spousty zážitků, věděla plno nových informací. Se školkou chodila plavat, bruslit, lyžovat. Jezdila na výlety, vystupovala v domě seniorů Slunečnice, vystavovala namalovaná vajíčka na náměstí v Porubě a v neposlední řadě byla v televizi ?? a také přespala ve školce spolu se spolužáky a učitelkami. Školka předčila moje očekávání. Personál je úžasný od paní ředitelky až po uklízečky. Dcera se všemi vycházela výborně. Loučení se školkou se neobešlo bez slz. Paní učitelky jsou vstřícné, empatické, laskavé a výborně se s nimi spolupracovalo i nám, rodičům. Moc děkujeme za vše. Lepší školku jsme si nemohli přát.

Lenka Weiperová

Dcera Eliška navštěvovala od dvou a půl let soukromou školku v Ostravě Svinově. Do školky v Zahradách jsme ji přihlásili již jako předškoláka. Změna prostředí udělala své a nové začátky nebyly snadné. Nicméně, do čtrnácti dnů si paní učitelky získaly její důvěru a dcera začala školku milovat. Nejen předškolní příprava a aktivity dětí ve školce i mimo ni je ve všech směrech výborná! V porovnání s jinou školkou, se dle našich zkušeností, nedá srovnat. I v kolektivu dvaceti osmi dětí je kladen důraz na individuální rozvoj dítěte a to díky úžasné paní učitelce Blance a Soni, v aktuální třídě Zajíčků. Jsem ráda, že jsme se jako rodiče rozhodli pro tuto školku. Neváhejte!

Miluše Olšáková

I když je to už nějaký ten rok, kdy Kryštof navštěvoval školku V Zahradách, dodnes máváme z tramvaje, když jedeme kolem a vzpomínáme, jak bylo ve školce dobře. V oční třídě bylo o děti výborně postaráno, rozvoj dětí po všech stránkách. Velmi milé, přátelské prostředí s mnoha aktivitami. Milé paní učitelky a skvělá velká zahrada.

rodina Jakubová

Reference rodičů? Rozhodně jsme se všichni doma shodli, že se má dcera ve školce moc dobře. Je spokojená, má kamarády a chodí tam, i přes brzké ranní vstávání, ráda. Paní učitelky jsou vstřícné, přímé a empatické. Nabízejí dětem nepřeberné množství všelijakých aktivit. Stále něco vytvářejí a podporují rozvoj dětí po všech stránkách se speciálním přihlédnutím k rozvoji zraku. Sestřička je perfektní, zkušená a odborně vede cvičení i základní vyšetření dětí. Provozní personál hodnotíme na jedničku, paní školnice i kuchařky si dcera také chválí. Za nás prostě spokojenost.

Ivana Zezulčíková

S manželem si tuto školku nemůžeme vynachválit. Syn nastoupil do speciální oční třídy, když měl 2 a třičtvrtě roku v době „covidové“. Z nástupu jsem měla strach vzhledem k době, k jeho věku i věkově smíšeným třídám, ale od prvního dne probíhalo všechno na výbornou. Paní učitelky, paní asistentky i oční sestřička jsou vždy usměvavé (což takový pozitivní přístup v téhle době obdivuju), pokud se na něco zeptám, vždy mi vše vysvětlí nebo poradí, co a jak, a syn se každé ráno do školky moc těší. Díky oční sestřičce už i kontroly u očního lékaře probíhají bez řevu a s úsměvem, protože už je ze školky na různá cvičení očí zvyklý. Nikdy jsme do školky nešli s pláčem, syn to tam prostě zbožňuje. Paní učitelky se i nám rodičům snaží přiblížit, co všechno ve školce děti dělají pomocí nádherně zpracovaných videí. Domů si odnášíme i spoustu krásných výrobků, které paní učitelky s dětmi vytváří a moc se nám líbí, jak se ve školce slaví narozeniny dětí i různé svátky. Je vidět, že se ve školce snaží (i přes aktuální úskalí a omezení) vytvořit dětem pořád to krásné bezpečné prostředí s co nejmenším dopadem na ně a toho si moc vážím. Lepší školku jsme si vybrat nemohli, DĚKUJEME!

Gabriela Barilla

Děkuju za krásný nový web a hlavně za to, že děti chodí do školky rády! Po tom náročném období, které bylo na jaře, přichází pravděpodobně ještě horší a moc si vážím toho, že se to dětí moc nedotýká. Taky jsem ráda za přístup k předškolákům, vím, že v heterogenních třídách to není jednoduché. A mám teď v Zajíčcích předškoláka i tříleťáka a oba jsou naprosto v pohodě. Tak moc děkuju za Vaši práci.

Eva Piegerová

S touto školkou jsem maximálně spokojená. Isabelka měla celkem těžký začátek nástupu do školky, ale díky učitelkám, které se mi snažily maximálně pomoct jsme to velice rychle zvládly a Bela teď kráčí do školky s úsměvem smiley.